نکاتی در نصب کاغذ دیواری (برای کیفیت بهتر بخوانید)

نصب کاغذ دیواری

نکاتی در نصب کاغذ دیواری

 

نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری نسبت به نقاشی کردن دارای برتری میباشد. نصب کاغذدیواری، علاوه بر سرعت بیشتر، به علت استفاده از چسب مخصوص کاغذ دیواری با پایه آب، نه تنها بویی ندارد، بلکه سرعت خشک شدن آن نیز بسیار عالی می باشد، پس از نصب کاغذ دیواری نیز چسب هایی که احتمالا از درزها بیرون زده اند، به راحتی پاک می شوند. چسب کاغذ دیواری پودری شبیه به گچ است که با کمی آب و چسب چوب مخلوط میشود تا آماده استفاده شود. علاوه بر کیفیت چسب، نحوه ترکیب آن نیز بسیار مهم است. هرقدر چسب به خوبی مخلوط شده باشد پس از نصب کاغذ دیواری، کمتر زیر آن حباب هوا باقی می ماند.
در بعضی موارد مانند وجود رطوبت و یا ترک روی دیوار باید قبل از نصب کاغذ دیواری، زیرسازی لازم انجام شود. منشا رطوبت بایستی برطرف و ترک ها با بتونه پر شوند.
کاغذدیواری به طور معمول به صورت رول هایی با عرض تقریبی ۵۰، ۷۰ و یا ۱۰۰ سانتیمتر در طول ۱۰ متر می باشد. رول های کاغذدیواری را به اندازه ارتفاع سقف برش زده و پس از زدن چسب، روی دیوار نصب می کنند. یکی از موارد مهم در هنگام نصب کاغذ دیواری، جور بودن طرح است.

 

ما در مجموعه ی ایتالنو دکور مفتخریم که بیش از ۱۰۰۰ طرح کاغذ دیواری را جهت پسند انواع سلیقه ها گرد هم آورده ایم و همچنین با دارا بودن نیرو های متخصص و کارآزموده بهترین کیفیت را در نصب و ارائه ی هرچه بهتر کار به شما عزیزان تضمین می کنیم

 

شما می توناید با کلیک بر روی این قسمت انواع طرح های کاغذ دیواری ایتالنو دکور را ببینید و هم اکنون از طریق شماره های تماس ما که در صفحه ارتباط با ما هستند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رمان سکسی